Discussion about this post

User's avatar
Závodka's avatar

Ahoj Pavlíno, často si říkám, že jsme smrt z našich životů vypustili, zašpuntovali. Když někomu zemře blízký, vyjádříme soustrast a nemáme, co říct. Je nám divně v přítomnosti člověka, ze kterého sálá ta energie smutku. Smutku, kterého se všichni bojíme a vyhýbáme se mu. Přeju ti, ať máš kolem sebe lidi, se kterými můžeš svoje pocity posdílet jakýmkoliv způsobem anebo taky ne. Před 12 lety jsem řízením osudu zažila během půlroku čtyři pohřby. Bylo to zvláštní. Přátelé mi to už ani nevěřili... A stejně, když si na to všechno a všechny vzpomenu, vrátí se zvláštní nepřenositelný pocit vnitřního smutku a prázdnoty. I díky tomu prožívám svoje dny jinak, víc naplno, víc s chutí, víc s tím darem života, který je jen v naší režii do naší vlastní smrti. Možná to teď bude znít bláznivě, ale na odpovědi na otázky, co máš znát, ještě odpovědi dostaneš. Ne hned, ale určitě přijdou. Drž se.

LuciaK's avatar

Mila Pavlina, precitala som az dnes, napriek vsetkemu krasny text. Je neuveritelne ako ste to opisali. Sedim v open office a maskujem sklenene oci. Rano som si myslela, ze neviem, ako dalej a teraz mi Vas text zmenil vnimanie... Objimam a dakujem!

2 more comments...

No posts

Ready for more?